SIK SORULANLAR

 1. TAKVİM YAPRAKLARININ ORJİNAL OLUP OLMADIĞINI NASIL ANLAYABİLİRİZ ?
  –Elimizde bulunan arşiv ülkemizdeki en büyük takvim arşivlerindendir. Takvimler piyasaya çıktığı yıl satın alınmış ve bütün olarak saklanmıştır. Sonradan basılmış fotokopi takvim yaprağı değildir. Baskısından, kokusundan ve kullanılan kağıttan hemen anlarsınız. Elinize alıp kokladığınızda siz de tarihi hissedeceksiniz…
 2. İSTEDİĞİM TARİHE AİT TAKVİM YAPRAĞI VAR MI?
  – 1960 yılından itibaren takvimlerimiz şu anda vardır. Her takvim yaprağından birer tane olduğu için satıldıkça sayfalar eksilmektedir. İstediğiniz tarihin mevcut olup olmadığını whatsapptan mesajla sorunuz.
 3. ÖDEMEYİ NASIL YAPACAĞIM?
  Ödemenizi banka havalesi eft ile vereceğim banka iban numarasına yapabilirsiniz. Garanti, vakıfbank, denizbank, yapı kredi, akbank, enpara ve ptt hesap numarası var.
 4. HANGİ KARGO ŞİRKETİ İLE GÖNDERİM YAPIYORSUNUZ? KAÇ GÜNDE ELİME ULAŞIR ?
  –Mng ile gönderim yapıyoruz. Sipariş alındıktan sonraki en geç 48 saat içinde kargoya veriyoruz ve mesafeye göre en çok 2 iş günü içinde istediğiniz adrese veya şubeye ulaştırıyoruz.
 5. BİR YAPRAK TAKVİM KÂĞIT PARÇASI İÇİN FİYAT ÇOK PAHALI DEĞİL Mİ?
  – Öncelikle aldığınız yaprak size özel ve tarihi bir değer taşıyan koleksiyon ürünüdür. Manevi değeri yüksek ürünlerin fiyatı olmaz, paha biçilmez. İsteseniz de bir süre sonra bu yaprakları bizde de bulamayacaksınız. Her güne ait sadece tek bir yaprak var.

  İSTEDİĞİNİZ TARİHİ BİZE MESAJLA WHATSAPTAN MESAJ ATARAK SORUN…İSTEDİĞİNİZ TARİHİN OLUP OLMADIĞINI SİZE SÖYLEYELİM.
  AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYIN WHATSAPPTAN SİPARİŞ VERİN
  https://api.whatsapp.com/send?phone=905056818327